YENİ ÜYELERE 10% YENİ ÜYE İNDİRİMİ
0530 126 28 35 Müşteri Destek Hattı
Çalışma Masası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çalışma Masası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bireyler evden çalışma koşullarına uyum sağlamak için rahat edebilecekleri eşyaları almaya yönelmektedir. Çalışma ortamının konforlu olması verimlilik açısından oldukça önem taşır. Bu nedenle öncelikle kişinin rahat ettiği masa şekli, kullanılan materyallerin belirlenmesi öncelik olmalıdır. Ayrıca bireyler estetik görünüm açısından şık olan ürünlere yönelmektedir.

Şık ve modern görünüme önem veren kişiler genellikle sade ya da zıt renk kombinasyonlarını kullanmaktadır. Ancak daha otantik ve eski görünüm seven bireyler ahşap masa modellerine yönelmektedir. Vintage dekorasyon örneklerinde çıtalama, ahşap ya da raflı sistemler göze çarpmaktadır. Çalışma ortamının dizaynı tamamen kişinin beğenisi ve kullanım amacına göre çeşitlilik göstermektedir. Bireyler yoğun bir şekilde bilgisayar başında çalışıyorsa ekipmanlara kolay ulaşılabilir ve kullanabilir olmalıdır. Örneğin bilgisayar çalışma masası modelleri tercih ederek konforlu bir alan yaratılabilir.

Bilgisayar Çalışma Masaları

Çalışma masası aydınlık, ferah bir yere yerleştirilmelidir. Masanın uzunluğu ve eni kişiye uygun olmalıdır. Aksi halde bireyler rahat çalışamaz ve verimli bir çalışma ortamı elde edilemez. Mekâna konulacak alanın da ölçüleri alınarak uygun masa modelleri tercih edilmelidir. Dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar için ayrı masalar bulunmaktadır. Aynı zamanda sadece çizim yapmak, ders çalışma gibi eylemler için de masa alınabilmektedir. Kullanım amacına uygun olan modellerin alınması verimli çalışılmasını sağlar. Masa modelleri şekilleri ve kullanış alanlarına göre farklılık göstermektedir.

Tigris Çalışma Masası

Masa tablası yani üst kısmı 22 mm’dir. Yonga levha üzerine dişbudak kaplamadır. Aynı zamanda kenar kısımları masif ve pahlıdır. Tabla ve ayak bağlantı kısmında kullanılan malzeme civatadır. Ayak kısmı 1,5*7 cm’dir ve çelik profil üzeri elektrostatik fırın boya ile üzerinden geçilmiştir. Ayakların alt kısmına keçe yapıştırıldığı için zemine zarar vermez. Genişlik 136 cm, Derinlik 66cm ve yüzeyi 75 cm’dir.

Ani Çalışma Masası

Ani Çalışma Masası

Masanın üst kısmı 22 mm yonga levhadan elde edilmiştir. Üst kısmı ise dişbudak kaplamadır. Aynı zamanda çalışma masası kenarları masif ve pahlıdır. Ayakları 1,5*7 cm’dir ve çelik malzemeden üretilmiştir. Üzerinden fırın boya ile geçilmiştir. Genişliği 136 cm’dir, Derinlik 66 cm ve yüzeyi 75 cm’dir.
 

İda Çalışma Masası

Masanın tablası 22 mm’dir ve orijinal dişbudak kaplamadır. Masanın kenarları masiftir. Ayakları 1,5*7 cm olup çelik malzemeden üretilmiştir. Tabla ve ayak bağlantısı cıvata ile yapılmıştır. Ayakların altına keçe yapıştırıldığı için zemine zarar vermez. Keson çekmeceleri bulunmaktadır. Çekmece rayları teleskopiktir. Keson gövde 18 mm melamin kaplı yonga levhadır. Aynı zamanda arkalık ve çekmece dibi 8 mm melamin kaplı yonga levhadır. Keson genişliği 40 mm’dir. Çekmece kasaları minifixlidir. Genişliği 136 cm’dir, Derinlik 66 cm ve yüzeyi 75 cm’dir.

Salda Çalışma Masası

Masanın üst yüzeyi 22 mm’dir. Aynı zamanda yonga levha üzeri orijinal dişbudak kaplamadır. Salda çalışma masası kenarları masif ve pahlıdır. Ayakları 20*40 mm’dir ve çelik profil üzeri elektrotastatik fırın boya ile boyanmıştır. Ayaklar ile ara travers bağlantısı civata ile bağlanmıştır. Ayakların alt kısmında plastik pabuç olduğu için zeminlere zarar vermez. Genişlik 142 cm, derinlik 72 cm ve yükseklik 99 cm’dir.

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır