Müşteri Hizmetleri : 0530 126 28 35

Hakkımızda

Moso Ev Ve Bahçe Mobilyaları San. Ve Tic. Ltd. Şti, 2012 yılında İzmir’de kurulmuştur. Gıda ve perakende alanlarında faaliyet göstermiş olan şirketimiz 2017 yılının ilk çeyreğinde faaliyetlerini e-ticaret alanında da sürdürme kararı almış ve “Badepo” markasının temelleri atılmıştır. Moso firmasının internet markası olarak e-ticaret hayatına başlayan badepo.com, bugün aynı isimle N11, GittiGidiyor, Hepsiburada, Trendyol ve Amazon pazar yerlerindeki mağazalarıyla da hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 

Misyonumuz

Badepo.com markamızla, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutacak kaliteli ürünler sunarken alanında en iyi hizmeti sağlayıp onlarla güçlü ortaklıklar kurmak. Sürdürülebilir istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına itibar ederek, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.

 

Vizyonumuz

Bahçe, ev/işyeri depolama ürünleri, mobilyaları ve aksesuarları alanında; kaliteli, yenilikçi ve fark yaratacak ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan lider bir şirket olmak.

 

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklı olmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek değer olarak almak.
  • Rekabetçi olmak; Faaliyet alanlarımızda en iyi olacak lider rekabet ortamını yaratmak.
  • Yenilikçi olmak; Gücümüzü müşterimizden ve girişimci ruhumuzdan alırız, değişime liderlik ederiz.

 

Yönetim Yaklaşımımız

Tüketici Haklarına saygılı, sorumluluk ve şeffaflık ilkesine bağlı e-ticaret süreçlerini yönetmek.